Królestwo Azure

Polanka

Go down

Polanka

Pisanie by Annabelle Bellevance on Czw Gru 08, 2011 5:46 pm

Niewielka polanka, gdzieś po środku lasu.

Annabelle Bellevance

Liczba postów : 131
Punkty : 187

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Polanka

Pisanie by Janelle Scarlet on Czw Gru 15, 2011 8:08 pm

Kto mógłby tu przyjść jak nie Jane? Dziewczyna od niedawna odkrywała po kolei wszystkie zakątki Lasu Snów aż w końcu doszła i tu.
To miejsce, jak każde inne oczarowało ją swoim klimatem... Było tu tak magicznie, tak ślicznie.
Usiadła na trawie i wciągnęła świeże powietrze. Wyciągnęła się na ziemi, wpatrując zawzięcie w niebo, jakby miała tam zauważyć coś ciekawego.
Nie wiedząc nawet kiedy, dziewczyna nagle zasnęła. Chyba powinna wcześniej chodzić spać. Ostatnio za mało spała, a to było strasznie męczące.

Jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy,
czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Liczba postów : 227
Punkty : 371

Zobacz profil autora http://azure.my-goo.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Czw Gru 15, 2011 10:11 pm

Chłopak już nie raz przechodził przez tą polankę. Zawsze zatrzymywał się i leżąc na plecach liczył chmury i wymyślał, co mu one przypominają. Tym razem jednak nie tylko on się tu wybrał. Zauważył Jane leżącą po środku polanki. Na dodatek ona spała. Obudzić ją , czy nie? A jeśli tak, to delikatnie, czy może strasznie głośnie i energicznie? Hmmm...
Noah Otto

Liczba postów : 66
Punkty : 83

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janelle Scarlet on Sro Gru 21, 2011 7:57 pm

Było ciemno, a wiatr uderzał o dziurawy dach rozwalającego się domu i strasznie hałasował. Jane stała przed tym domem i spoglądała z niepokojem w ciemne okno, w którym widziała jakiś ciemny kształt. Nagle poczuła coś mokrego na nosie. Podniosła głowę do góry i właśnie wtedy lunął deszcz.
Usłyszała jakiś hałas w domu i zobaczyła coś czerwonego i błyszczącego. Każda komórka jej ciała krzyczała Uciekaj!, ale nogi odmawiały posłuszeństwa. Odwróciła się tyłem do domu i zaczęła uciekać. Jak to w snach bywa, wcale nie biegła tylko powłóczyła nogami. Czuła, że coś jest za nią, ale nie potrafiła uciec.
"Wbiegła" do lasu, a tu jak na złość wszystkie drzewa przechyliły się ku niej i opóźniały jej bieg, szarpiąc gałęziami jej ubrania. Przewróciła się i próbowała podnieść, kiedy coś złapało ją za nogę. Odwróciła z krzykiem głowę...
I wtedy obraz się zmienił. Była na starym cmentarzu w Mieście Popiołu i tak jakby z boku oglądała całą scenę... Gigantycznego, czarnego ptaka, który zbliżał się do niej, Alessi i Nathaniela. Chciała krzyknąć "Uciekajcie!", ale nie mogła wydobyć z siebie głosu. Potem widziała jak ptak poranił całą trójkę, ale największe szkody wyrządził jej.
Po długich zmaganiach z czymś co utwierdziło ją w miejscu, podeszła do nich i zobaczyła siebie z ręką Nate'a przy ustach. Przypomniała sobie smak jego krwi..
Otworzyła gwałtownie oczy i zamrugała. Cała była zalana potem, a we włosach miała liście, gałązki i ziemię. Złapała się za głowę, która mało jej nie pękła i podniosła się powoli, rozglądając się uważnie dokoła. Spostrzegła młodego chłopaka. Kiedy obraz się wyostrzył dostrzegła, że jest to Noah.
Wysiliła się na uśmiech.
- Cześć, Noah. Co tu robisz? - powiedziała i jęknęła cicho. Głowa jej pękała, a wszystko inne bolało. Nic nie pamiętała ze swojego snu, z wyjątkiem czegoś dziwnego, czego nie potrafiła objąć słowami..

Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Sro Gru 21, 2011 10:39 pm

Nie ma co ukrywać, chłopak nieźle się wystraszył na widok tak sponiewieranej i spoconej Janelle. Jak do teraz, to zapamiętał ją jako delikatną, miła dziewczynę, kurcze dzisiaj wszystko go zaskakuje. Podszedł nieco bliżej, aby sprawdzić, czy wszystko z księżniczką jest dobrze. - Nic Ci nie jest? Dobrze się czujesz, bo wiesz, marnie wyglądasz, jeśli mam być szczery. A co ja tu robię? A nic szczególnego, tak sobie spaceruję.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janelle Scarlet on Pią Gru 30, 2011 10:39 pm

Zaczęła masować skronie, żeby trochę ukoić pulsujący ból w głowie. Po chwili trochę ustał, więc mogła normalnie funkcjonować.
Uśmiechnęła się nawet lekko do Noaha, bo nie chciała, żeby się o nią martwił. Co jak co, ale Jane nie lubiła być ofiarą losu, o którą wszyscy się martwią. Nie wolno obarczać wszystkich dokoła swoimi problemami, bo to jest nie fair. Każdy ma swoje problemy i na pewno dokładka innych nie jest miła.
- Nic mi nie jest. - zapewniła go. - Po prostu zasnęłam i miałam koszmar.. - uśmiechnęła się.
Nagle zdała sobie sprawę, że jest w Lesie Snów. Zaśmiała się cicho pod nosem.
- Jeej. A jak ten sen się spełni? W końcu to jest Las Snów.. Wiesz dlaczego tak się nazywa? - spojrzała na niego pytająco.

Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Pią Gru 30, 2011 11:20 pm

Noah zrobił zdziwioną minę. Tego jeszcze nie wiedział, a lubił mroczne i tajemnicze historyjki. - No nie wiem dlaczego. Powiedz mi, powiedz mi, proszę. - jęczał, wiedział, że nie musiał, bo i tak dziewczyna mu powie, ale każda sekund zwłoki, to sekunda stracona.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janelle Scarlet on Sob Gru 31, 2011 3:56 pm

Dziewczyna uśmiechnęła się figlarnie, chcąc potrzymać go jeszcze chwilę w niepewności i wyczekiwaniu. Westchnęła teatralnie i wywróciła oczami.
- No dobrze, już dobrze. Nie będę Cię dłużej męczyła.
Usiadła wygodniej przygotowując się do opowiedzenia tej krótkiej historyjki.
- Tak więc, słyszałam, że jeżeli ktoś tu zaśnie i będzie miał sen, to on się spełni. I teraz troszkę się boję. A jeśli ten koszmar przejdzie do rzeczywistości? - zapytała z udawanym przerażeniem. Nie wierzyła w te wszystkie opowiastki.. No może jednak myliła się co do wampirów, wilkołaków i elfów, ale to nie mogła być prawda. Oby...

Janelle Scarlet
Księżniczka Azure

Powrót do góry Go down

Pisanie by Noah Otto on Pon Sty 02, 2012 9:48 pm

Noah zrobił wielkie oczy. Omal mu one nie wypadły. - Na prawdę? Na najstarszego elfa, nie wiedziałem. - zamyślił się na chwilę, a po jego głowie już krążyły myśli, o tym co chciał aby mu się przyśniło i się sprawdziło. - Ale super, już wiem, gdzie teraz będę spał do końca swojego życia. - zaśmiał się.
Noah Otto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry